Ledning och staber

 

 

Utbildningsdirektör
Ingela Kronbrink
Telefon: 070-776 96 22
ingela.kronbrink@pysslingen.se

 

Tf. verksamhetschef, region 1
Annika Bergh
Telefon: 070-497 41 63
annika.bergh@pysslingen.se

 

 

 

Verksamhetschef, region 2
Karianne Stensrud
Telefon: 073-665 19 32
karianne.stensrud@pysslingen.se

 

 

 

Marknad och kommunikation

Marknads- och kommunikationsavdelningen
markom@academedia.se


Marknads- och kommunikationschef

Amanda Koutra
Telefon: 076-288 30 77
amanda.koutra@academedia.se

 

 

 

Marknads- och kommunikationsansvarig

Märith Hallman
Telefon: 070-560 59 51
marith.hallman@academedia.se

 

Marknads- och kommunikationsansvarig
Petronella Törnevik
Telefon: 070-324 86 86
petronella.tornevik@academedia.se

 

 

 

Marknads- och kommunikationsansvarig
Peter Östergren
Telefon: 076-134 50 69
peter.ostergren@academedia.se

 

 

Affärsutveckling

Christian Andersson

Affärsområdeschef
Christian Andersson
Telefon: 070-7549286
christian.andersson@academedia.se

 

Utvecklingsstrateg
Frida Karlsson
Telefon: 070-4284279
frida.karlsson@academedia.se

 

 

 

Affärsområdesansvarig
Andreas Långbergs
Telefon: 073-3540199
andreas.langbergs@academedia.se

 

 

Kvalitet

Kvalitetschef
Sara Lindberg
Telefon: 070-733 86 76
sara.lindberg@pysslingen.se

 

 

 

Kvalitetsutvecklare
Helén Engdahl
Telefon: 070-483 18 97
helen.engdahl@pysslingen.se

 

 

 

Kvalitetsutvecklare
Coral Ljunggren
Telefon: 070-483 18 97
coral.ljunggren@academedia.se

 

 

 

Samordnare specialpedagogik
Janos Abonyi
Telefon: 070-761 40 41
janos.abonyi@pysslingen.se

 

 

 

Barn- och elevombudsman

Rebecca Jernström
Telefon: 072-515 36 49
rebecca.jernstrom@academedia.se

 

 

 

HR

tf HR-chef
Anna Nyman
Telefon: 072-508 11 58
anna.nyman@academedia.se

 

 

 


HR-partner

Åsa Lundgren
Telefon: 070-278 71 36
asa.lundgren@academedia.se

 

Ekonomi

Affärscontrollerchef
Liesel Westin Magnusson
Telefon: 070-265 77 97
liesel.westinmagnusson@academedia.se

 

 

 

Businesscontroller
Louise Vikbladh
Telefon: 072-527 77 01
louise.vikbladh@pysslingen.se

 

 

 

Businesscontroller
Amanda Moser
Telefon: 070-353 32 16
amanda.moser@pysslingen.se

 

 

Senast uppdaterad: 2018-04-10