Kontakta Lögarebergets Montessoriskola

Besöksadress Traktörgränd 10, Hägersten, Stockholm - Hämtar vägbeskrivning...

Telefon 08 - 556 345 60

E-post logareberget@pysslingen.se

Facebook Lögarebergets Montessoriskolas Facebooksida

Rektor Diana von Rosen | 073 - 962 0151

Verksamhetschef Thomas Larsson

Öppettider: 06.45 – 17.30 (vid behov 06.30 – 18.30)

Skolsköterska
Karin Stampes
070-438 05 76
karin.stampes@pysslingen.se

Skolläkare
Vacant

Skolkurator
Anci Renard Bojang
anci.renard.bojang@pysslingen.se

Skolpsykolog
Ulf Alvedahl
ulf.alvedahl@pysslingen.se

Specialpedagog
Anneli Jax
anneli.jax@pysslingen.se

 

 

A

Agneta Wahlström Ihr

Administratör på Lögarebergets Montessoriskola

08 55634560

agneta.wahlstromihr@pysslingen.se

Anci Renard Bojang

Kurator på Lögarebergets Montessoriskola

08 55634560

anci.renard.bojang@pysslingen.se

Anneli Jax

Specialpedagog på Lögarebergets Montessoriskola

08-556 345 60

anneli.jax@pysslingen.se

B

Beryar Hussein

Fritidspersonal på Lögarebergets Montessoriskola

08 55634560

beryar.hussein@pysslingen.se

Birgit Rappne Brown

Mentor 4-5 blå på Lögarebergets Montessoriskola

08 55634560

birgit.rappne@pysslingen.se

C

Camilla Jogevall

Fritidspersonal på Lögarebergets Montessoriskola

08 55634560

camilla.jogevall@pysslingen.se

D

Diana von Rosen

Rektor på Lögarebergets Montessoriskola

08 55634560

diana.vonrosen@pysslingen.se

E

Emma Petersson

Mentor 2-3 grön på Lögarebergets Montessoriskola

08 55634560

emma.petersson@pysslingen.se

H

Håkan Lindström

Slöjdlärare på Lögarebergets Montessoriskola

08 55634560

hakan.lindstrom@pysslingen.se

Hennok Tesfay

Fritidspersonal på Lögarebergets Montessoriskola

08-556 345 60

hennok.tesfay@pysslingen.se

Henrik Reiz

Mentor 4-5 grön på Lögarebergets Montessoriskola

08 55634560

henrik.reiz@pysslingen.se

J

Jeanette Larsson

Mentor F - 1 på Lögarebergets Montessoriskola

08 55634560

jeanette.larsson@pysslingen.se

Jens Linell

Musiklärare på Lögarebergets Montessoriskola

08 55634560

jens.linell@pysslingen.se

K

Karin Stampes

Skolsköterska på Lögarebergets Montessoriskola

070 - 438 0576

karin.stampes@pysslingen.se

Katrin Forsberg

Mentor F-1 grön på Lögarebergets Montessoriskola

08 55634560

katrin.forsberg@pysslingen.se

L

Liselotte Larnhed

Mentor 2-3 blå på Lögarebergets Montessoriskola

08 55634560

liselotte.larnhed@pysslingen.se

M

Maria Jensen

Mentor F-1 grön på Lögarebergets Montessoriskola

08 - 556 345 60

maria.jensen@pysslingen.se

Monica Alfaro Urizar

Idrottslärare på Lögarebergets Montessoriskola

08-556 345 60

monica.alfarourizar@ga.pysslingen.se

O

Olle Wenrup

Fritidspersonal på Lögarebergets Montessoriskola

08 55634560

olle.wenrup@pysslingen.se

R

Rebecca Wikland

Fritidspersonal på Lögarebergets Montessoriskola

08 55634560

rebecca.wikland@pysslingen.se

Rickard Larsson

Kock på Lögarebergets Montessoriskola

08 55634560

rickard.larsson@pysslingen.se

Rodrigo Silva

Personlig resurs på Lögarebergets Montessoriskola

08 55634560

rodrigo.silva@pysslingen.se

Roger Hildeman

Fritidspersonal på Lögarebergets Montessoriskola

08-556 345 60

roger.hildeman@pysslingen.se

S

Sophia Zelada

Fritidspersonal på Lögarebergets Montessoriskola

08-556 345 60

sophia.zelada@pysslingen.se

Sumray (Noiy) Unmun

Köksbiträde på Lögarebergets Montessoriskola

08 55634560

sumray.unmun@pysslingen.se

Y

Yrsa Engelbert

Mentor 2-3 blå på Lögarebergets Montessoriskola

08 55634560

yrsa.engelbert@pysslingen.se