Kontakta Parkskolan

Besöksadress Söderby torgs allé 6-8, Rönninge, Salem - Hämtar vägbeskrivning...

Telefon 08-594 218 90

E-post parkskolan@pysslingen.se

Facebook Parkskolans Facebooksida

Rektor Ingela Netz | 08-530 673 40

Skolchef Thomas Larsson

Förskolechef Angela Graper | 08-594 218 91

Administratör: Carina Nilsson Sell  08-594 218 90

A

Aire Lindblad

Lärare/fritidspersonal på Parkskolan

aire.lindblad@pysslingen.se

Amanda Asplund

Amanda Asplund

Fritidspersonal på Parkskolan

amanda.asplund@ga.pysslingen.se

Anders Smith

Lärare/fritidspersonal på Parkskolan

anders.smith@ga.pysslingen.se

Angela Graper

Angela Graper

Förskolechef på Parkskolan

angela.graper@pysslingen.se

Anna Ejdre

Anna Ejdre

Förskollärare (f-ledig) på Parkskolan

anna.ejdre@pysslingen.se

Anneli Lindholm

Anneli Lindholm

Barnskötare på Parkskolan

anneli.lindholm@pysslingen.se

Annika Åkerstedt

Annika Åkerstedt

Förskollärare på Parkskolan

annika.akerstedt@pysslingen.se

B

Bengt-Åke Pettersson

Bengt-Åke Pettersson

Vaktmästare på Parkskolan

08 530 673 49

bengt-ake.pettersson@pysslingen.se

C

Camilla Nyburg

Camilla Nyburg

Förskollärare på Parkskolan

camilla.nyburg@pysslingen.se

Caroline Olsson

Caroline Olsson

Lärare (f-ledig) på Parkskolan

caroline.olsson@pysslingen.se

H

Helena Snis

Helena Snis

Skolsköterska på Parkskolan

08-53259560

076-949 49 57

helena.snis@pysslingen.se

I

Ida Winjett

Ida Winjett

Barnskötare på Parkskolan

ida.winjett@pysslingen.se

Ingela Netz

Ingela Netz

Rektor på Parkskolan

08-530 673 40

ingela.netz@pysslingen.se

Isak Johansson

Isak Johansson

Fritidspersonal (f-ledig) på Parkskolan

isak.johansson@pysslingen.se

J

Jenny Ekroth

Jenny Ekroth

Förskollärare (f-ledig) på Parkskolan

jenny.ekroth@pysslingen.se

Johanna Bridén-Liberg

Förskollärare (f-ledig) på Parkskolan

johanna.liberg@pysslingen.se

Johanna Dahlgren

Johanna Dahlgren

Förskollärare på Parkskolan

johanna.dahlgren@pysslingen.se

K

Kafaa Ibrahim

Ekonomibiträde på Parkskolan

kafaa.ibrahim@pysslingen.se

Karolina Wallin

Karolina Wallin

Lärare (f-ledig) på Parkskolan

karolina.wallin@pysslingen.se

L

Laurentina Wennberg

Kökschef på Parkskolan

08-594 218 93

laurentina.wennberg@pysslingen.se

Lisa Tovote

Lisa Tovote

Förskollärare på Parkskolan

lisa.tovote@pysslingen.se

N

Nathalie Hansson

Barnskötare (f-ledig) på Parkskolan

nathalie.hansson@pysslingen.se

Ninorta Melki

Ninorta Melki

Barnskötare på Parkskolan

ninorta.melki@pysslingen.se

T

Tove Gehander

Tove Gehander

Förskollärare på Parkskolan

tove.gehander@pysslingen.se

Tove Ekberg

Tove Ekberg

Lärare på Parkskolan

tove.ekberg@pysslingen.se

Tove Green

Tove Green

Lärare på Parkskolan

tove.green@pysslingen.se

Tove Björkhäll

Förskollärare på Parkskolan

tove.bjorkhall@pysslingen.se

Å