Kontakta Parkskolan

Besöksadress Söderby torgs allé 6-8, Rönninge, Salem - Hämtar vägbeskrivning...

Telefon 08-594 218 90

E-post parkskolan@pysslingen.se

Facebook Parkskolans Facebooksida

Rektor Ingela Netz | 08-530 673 40

Verksamhetschef Thomas Larsson

Förskolechef Angela Graper | 08-594 218 91

Administratör: Carina Nilsson Sell  08-594 218 90

B

Bengt-Åke Pettersson

Bengt-Åke Pettersson

Vaktmästare på Parkskolan

08 530 673 49

bengt-ake.pettersson@pysslingen.se

E

Erika Jonsson

Musiklärare på Parkskolan

erika.jonsson@pysslingen.se

H

Helena Snis

Helena Snis

Skolsköterska på Parkskolan

08-53259560

076-949 49 57

helena.snis@pysslingen.se

I

Ingela Netz

Ingela Netz

Rektor på Parkskolan

08-530 673 40

ingela.netz@pysslingen.se

Isak Johansson

Isak Johansson

Fritidspersonal på Parkskolan

isak.johansson@pysslingen.se

Å