Kontakta Pysslingen Skolor

Besöksadress Adolf Fredriks kyrkogata 2, Stockholm, Stockholm - Hämtar vägbeskrivning...

Telefon 08-794 42 00

E-post info@pysslingen.se

Facebook Pysslingen Skolors Facebooksida

Faktureringsadress:
Pysslingen Förskolor och Skolor AB
SERIENUMMER   25800XXX (<– aktuellt serienummer får du av din kontaktperson)
BGC-ID HTG4059, FE 143
105 69 STOCKHOLM

Postadress
Pysslingen Förskolor och Skolor AB
Box 213
101 24 Stockholm

A

Annelie Hammarberg

Annelie Hammarberg

tf chef AcadeMedias grundskolor och tf Utbildningsdirektör på Pysslingen Skolor

070-5305372

anneli.hammarberg@academedia.se

Annelie Unge

Annelie Unge

HR-partner på Pysslingen Skolor

070-573 2840

annelie.unge@academedia.se

André Wallin

André Wallin

Skolchef region 1 på Pysslingen Skolor

+46 8 794 42 69

+46 768 97 11 74

Andre.Wallin@pysslingen.se

Anita Wåhlin

Samordnande specialpedagog på Pysslingen Skolor

070-242 3881

anita.wahlin@academedia.se

Anna Lanneborn

Anna Lanneborn

Samordnande skolsköterska på Pysslingen Skolor

070-3315169

anna.lanneborn@pysslingen.se

C

Charlotte Friberg

Charlotte Friberg

Medicinsk verksamhetschef på Pysslingen Skolor

08-451 54 11

070-470 01 82

charlotte.Friberg@pysslingen.se

E

Eva-Lotte Stavle

Eva-Lotte Stavle

Skolchef region 3 på Pysslingen Skolor

076-872 98 06

eva-lotte.stavle@pysslingen.se

I

Ing-Marie Littmann

Ing-Marie Littmann

Complianceansvarig på Pysslingen Skolor

08-451 54 26

073-158 89 89

ing-marie.littmann@pysslingen.se

Ingrid Carlstedt

Kvalitetsutvecklare på Pysslingen Skolor

070 458 01 51

ingrid.carlstedt@pysslingen.se

K

Karin Carlsson

Karin Carlsson

Kvalitetschef på Pysslingen Skolor

08-794 42 45

072-547 42 45

Karin.Carlsson@academedia.se

M

Malin Bruhn

Skolpsykolog på Pysslingen Skolor

malin.bruhn@pysslingen.se

Märith Hallman

Märith Hallman

Marknads- och kommunikationsansvarig på Pysslingen Skolor

070-560 59 51

Marith.Hallman@pysslingen.se

P

Petter Brobacke

Petter Brobacke

Utvecklingschef på Pysslingen Skolor

070-438 0699

petter.brobacke@academedia.se

Peter Östergren

Peter Östergren

Marknads- och kommunikationsansvarig på Pysslingen Skolor

076-134 5069

peter.ostergren@academedia.se

R

Rebecca Jernström

Samordnande kurator/BEO på Pysslingen Skolor

rebecca.jernstrom@pysslingen.se

T

Thomas Larsson

Thomas Larsson

Skolchef region 2 på Pysslingen Skolor

08 545 872 47

072 247 72 61

thomas.larsson@pysslingen.se

V

VeronicaThunborg

VeronicaThunborg

Kvalitetsutvecklare på Pysslingen Skolor

072-246 6761

veronica.thunborg@academedia.se

Vera Sandin

Vera Sandin

Skolchef region 4 på Pysslingen Skolor

08-7944264

Vera.Sandin@pysslingen.se

Å

Åsa Lundgren

Åsa Lundgren

HR-partner på Pysslingen Skolor

070-278 7136

asa.lundgren@academedia.se