Kontakta Pysslingen Skolor

Besöksadress Adolf Fredriks kyrkogata 2, Stockholm, Stockholm - Hämtar vägbeskrivning...

Telefon 08-794 42 00

E-post info@pysslingen.se

Facebook Pysslingen Skolors Facebooksida

Faktureringsadress:
Pysslingen Förskolor och Skolor AB
SERIENUMMER   25800XXX (<– aktuellt serienummer får du av din kontaktperson)
BGC-ID HTG4059, FE 143
105 69 STOCKHOLM

A

André Wallin

André Wallin

Verksamhetschef på Pysslingen Skolor

+46 8 794 42 69

+46 768 97 11 74

Andre.Wallin@pysslingen.se

Anita Wåhlin

Samordnande specialpedagog på Pysslingen Skolor

anita.wahlin@academedia.se

Anna Lanneborn

Anna Lanneborn

Samordnande skolsköterska på Pysslingen Skolor

070-3315169

anna.lanneborn@pysslingen.se

C

Charlotte Friberg

Charlotte Friberg

Medicinsk verksamhetschef på Pysslingen Skolor

08-451 54 11

070-470 01 82

charlotte.Friberg@pysslingen.se

E

Eva-Lotte Stavle

Eva-Lotte Stavle

Verksamhetschef på Pysslingen Skolor

076-872 98 06

eva-lotte.stavle@pysslingen.se

I

Ing-Marie Littmann

Ing-Marie Littmann

Chef Elevhälsa på Pysslingen Skolor

08-451 54 26

073-158 89 89

ing-marie.littmann@pysslingen.se

Ingrid Carlstedt

Ingrid Carlstedt

Kvalitetsutvecklare på Pysslingen Skolor

070 458 01 51

ingrid.carlstedt@pysslingen.se

K

Karin Carlsson

Kvalitetschef AcadeMedia grundskolor på Pysslingen Skolor

08-794 42 45

072-547 42 45

Karin.Carlsson@academedia.se

Katrin Hint

Katrin Hint

Skolöverläkare på Pysslingen Skolor

072-5564295

katrin.hint@pysslingen.se

L

Lena Rockberg

Lena Rockberg

Kvalitetsutvecklare på Pysslingen Skolor

070-710 53 86

lena.rockberg@pysslingen.se

M

Malin Bruhn

Malin Bruhn

Skolpsykolog på Pysslingen Skolor

malin.bruhn@pysslingen.se

R

Rebecca Jernström

Rebecca Jernström

Samordnande kurator/BEO på Pysslingen Skolor

rebecca.jernstrom@pysslingen.se

T

Thomas Larsson

Thomas Larsson

Verksamhetschef på Pysslingen Skolor

08 545 872 47

072 247 72 61

thomas.larsson@pysslingen.se

V

Vera Sandin

Verksamhetschef på Pysslingen Skolor

08-7944264

Vera.Sandin@pysslingen.se