Kontakta Västra Allé

Besöksadress Västra allén 11-15, Helsingborg - Hämtar vägbeskrivning...

Telefon 0725 77 85 69 (förskolan, avd Stubben), 0725 77 86 85 (förskolan, avd Kotten), 042-32 69 80 (grundskolan)

E-post vastraalle@pysslingen.se

Facebook Västra Allés Facebooksida

Rektor Cathrine Fast | 042-32 69 85

Skolchef Eva-Lotte Stavle

A

Anna Klingberg

Pedagog arbetslag F-3 på Västra Allé

anna.klingberg@pysslingen.se

Annika Åhsberg

Pedagog i arbetslag F-3 på Västra Allé

annika.ahsberg@pysslingen.se

C

Carolin Bergquist

Carolin Bergquist

Pedagog arbetslag 4-6 på Västra Allé

carolin.bergquist@pysslingen.se

Caroline Galvén

Caroline Galvén

Föräldraledig (Bitr. Förskolechef/Arbetslagsledare) på Västra Allé

caroline.galven@pysslingen.se

Caroline Nyman

Caroline Nyman

Arbetslagsledare 7-9 på Västra Allé

caroline.nyman@pysslingen.se

E

Eva Månhardt

Eva Månhardt

Pedagog arbetslag F-3 på Västra Allé

eva.manhardt@pysslingen.se

Ewa Björkqvist

Skolsköterska på Västra Allé

ewa.bjorkqvist@pysslingen.se

F

Frida Blom

Frida Blom

Föräldraledig (Pedagog arbetslag Stubben) på Västra Allé

frida.blom@pysslingen.se

H

Hanna Widen

Pedagog arbetslag4-6 på Västra Allé

hanna.widen@pysslingen.se

Helen Fredriksson

Helen Fredriksson

Pedagog arbetslag Kotten på Västra Allé

helen.fredriksson@pysslingen.se

Helena Petersson

Helena Petersson

Pedagog arbetslag 7-9 på Västra Allé

helena.petersson@pysslingen.se

I

Ingela Sulonen

Ingela Sulonen

Bitr. Rektor på Västra Allé

ingela.sulonen@pysslingen.se

Isabelle Kristiansson

Pedagog arbetslag Kotten på Västra Allé

isabelle.kristiansson@pysslingen.se

J

Jan Hokollegg

Jan Hokollegg

Pedagog arbetslag 7-9 på Västra Allé

jan.hokollegg@pysslingen.se

Jenny Olsson

Pedagog arbetslag 7-9 på Västra Allé

jenny.olsson2@pysslingen.se

Jessica Klingvall

Jessica Klingvall

Pedagog arbetslag 7-9 på Västra Allé

jessica.klingvall@pysslingen.se

Johan Reijnow

Pedagog arbetslag 4-6 på Västra Allé

Johan.reijnow@pysslingen.se

Jonas Krüger

Jonas Krüger

Pedagog arbetslag 7-9 på Västra Allé

jonas.kryger@pysslingen.se

L

Laila Hurtig

Laila Hurtig

Pedagog arbetslag 4-6 på Västra Allé

laila.hurtig@pysslingen.se

Linda Larsen

Linda Larsen

Pedagog arbetslag Stubben på Västra Allé

linda.larsen@pysslingen.se

Linnea Lindeblad

Pedagog arbetslag 4-6 på Västra Allé

linnea.lindeblad@pysslingen.se

Lola Brajshori

Lola Brajshori

Pedagog arbetslag Kotten på Västra Allé

fitore.brajshori@pysslingen.se

M

Maggie Karlsson

Köksansvarig, förskola på Västra Allé

margaret.karlsson@pysslingen.se

Malin Lindberg

Pedagog arbetslag Kotten på Västra Allé

malin.lindberg@pysslingen.se

Marcus Sulonen

Pedagog arbetslag 4-6 och fritids på Västra Allé

marcus.sulonen@pysslingen.se

Marie Rittinge

Pedagog arbetslag Stubben på Västra Allé

marie.ritting@pysslingen.se

Marie-Louise Persson

Marie-Louise Persson

Pedagog arbetslag 7-9 på Västra Allé

marie-louise.persson@pysslingen.se

Martin Jörgensen

Martin Jörgensen

Arbetslagsledare 4-6 på Västra Allé

martin.jorgensen@pysslingen.se

Mimoza Berisha

Pedagog arbetslag 4-6 på Västra Allé

mimoza.berisha@pysslingen.se

Monica Bergquist

Pedagog arbetslag Stubben på Västra Allé

monica.bergquist@pysslingen.se

N

Nina Granheim

Nina Granheim

Pedagog arbetslag Stubben på Västra Allé

nina.granheim@pysslingen.se

O

Olof Karlsson

Olof Karlsson

Pedagog arbetslag f-3 och fritids på Västra Allé

olof.karlsson@pysslingen.se

P

Patrik Eksryd

Lärare, träslöjd på Västra Allé

patrik.eksryd@pysslingen.se

Pernilla Gummeson

Pernilla Gummeson

Pedagog arbetslag Stubben på Västra Allé

pernilla.gummeson@pysslingen.se

Petter Jönsson

Petter Jönsson

Pedagog arbetslag Kotten på Västra Allé

petter.jonsson@pysslingen.se

Pia Svensson

Pia Svensson

Intendent på Västra Allé

pia.svensson@pysslingen.se

S

Sandra Olsson

Sandra Olsson

Pedagog arbetslag Kotten på Västra Allé

sandra.olsson@pysslingen.se

Sandra Tannus

Sandra Tannus

Pedagog arbetslag F-3 på Västra Allé

sandra.tannus@pysslingen.se

Sara Persson

Sara Persson

Btr. Förskolechef. Pedagog arbetslag Stubben på Västra Allé

070 365 19 85

sara.persson@pysslingen.se

Sara Hörlin

Sara Hörlin

Arbetslagsledare arbetslag F-3 på Västra Allé

sara.horlin@pysslingen.se

Sara Karlton

Sara Karlton

Pedagog arbetslag 7-9 på Västra Allé

sara.karlton@pysslingen.se

Sarah Sandin

Sarah Sandin

Specialpedagog på Västra Allé

sarah.sandin@pysslingen.se

Slavko Lazic

Köksansvarig Skola på Västra Allé

slavko.lazic@pysslingen.se

Sofia Fredriksson

Sofia Fredriksson

Pedagog arbetslag 7-9 på Västra Allé

sofia.fredriksson@pysslingen.se

Sultana Mpourtzidou

Sultana Mpourtzidou

Pedagog arbetslag 7-9 på Västra Allé

sultana.mpourtzidou@pysslingen.se

T

Teute Rujkovcani

Teute Rujkovcani

Föräldraledig på Västra Allé

teute.rujkovcani@pysslingen.se

Tobias Hänninen

Skolpsykolog på Västra Allé

tobias.hanninen@pysslingen.se

Z

Zo Brandmyr

Kurator på Västra Allé

zohour.brandmyr@pysslingen.se

Å

Åsa Magnusson

Åsa Magnusson

Arbetslagsledare avdelning Kotten på Västra Allé

asa.magnusson@pysslingen.se