Kontakta Växthuset Skola

Besöksadress Stubbåkersgatan 21, Mölndal - Hämtar vägbeskrivning...

Facebook Växthuset Skolas Facebooksida

Rektor Helen Ernebäck | 031-67 39 89

Skolchef Eva-Lotte Stavle

Förskolechef Anna Kristiansson Inser | 031-17 12 30

Administratör Elin Alenhag | 031-67 39 96

Fritids

076 7200 578

Arbetslag 1-3

076 7218 824

Arbetslag 4-6

076 7218 826

Arbetslag 7-9

Berörda lärare nås via e-post.
förnamn.efternamn@pysslingen.se

A

Alexander Forsberg

Musiklärare på Växthuset Skola

0767-218826

alexander.forsberg@pysslingen.se

Anette Alldén

Arbetslag 1-3 på Växthuset Skola

0767-218824

anette.allden@pysslingen.se

Anneliese Olsson

Lärare på Växthuset Skola

0767-218826

anneliese.olsson@pysslingen.se

C

Cecilia Arvidsson

Specialpedagog på Växthuset Skola

073-0973991

cecilia.arvidsson@pysslingen.se

Christina Ogheden

Lärare och fritidspedagog på Växthuset Skola

0767-218826

christina.ogheden@pysslingen.se

E

Emma Flogren

Lärare på Växthuset Skola

0767-218828

emma.flogren@pysslingen.se

Eva Borneld

Resurs på Växthuset Skola

0767-218826

eva.borneld@pysslingen.se

H

Hanna Lewin

Lärare på Växthuset Skola

0767-218826

hanna.lewin@pysslingen.se

Hanna Söderström

Lärare på Växthuset Skola

0767-218824

hanna.soderstrom@pysslingen.se

Helen Ernebäck

Rektor på Växthuset Skola

031-673 988

0767-218955

helen.erneback@pysslingen.se

Helen Olsson

Lärare på Växthuset Skola

0767-218828

helen.olsson2@pysslingen.se

Hilda Petersson

Lärare på Växthuset Skola

0767-218824

hilda.petersson@pysslingen.se

J

Johanna Börjesson

Kökspersonal på Växthuset Skola

johanna.borjesson@pysslingen.se

Josefine Mauritzson

Lärare på Växthuset Skola

0767-218826

josefine.mauritzson@pysslingen.se

L

Lena Ahlberg

Fritidspedagog på Växthuset Skola

0767-200578

lena.ahlberg@pysslingen.se

Lina Andersson

Lärare på Växthuset Skola

0767-218828

lina.andersson2@pysslingen.se

M

Malin Eskesjö

Studie- och yrkesvägledare på Växthuset Skola

0739-093082

malin.eskesjohansson@pysslingen.se

Malin Blide

Skolpsykolog på Växthuset Skola

malin.blide@pysslingen.se

Martin Bäck

Lärare på Växthuset Skola

0767-218826

martin.back@pysslingen.se

N

Niklas Ekeroth

Lärare på Växthuset Skola

0767-218828

niklas.ekeroth@pysslingen.se

S

Sanna Välipakka

Lärare på Växthuset Skola

0767-218826

sanna.valipakka@pysslingen.se

Sofia Idermark

Lärare på Växthuset Skola

0767-218824

sofia.idermark@pysslingen.se

Staffan Qvarfordt

Lärare på Växthuset Skola

0767-218826

staffan.qvarfordt@pysslingen.se