Ledning och staber

 

Segmentsområdeschef Pysslingen Förskolor
Veronica Rörsgård
Telefon: 073-055 17 20
veronica.rorsgard@academedia.se

 

 

 

Skolchef, region 1
Maria Westerlund
Telefon: 076-051 82 75
maria.westerlund@pysslingen.se

 

 

 

Skolchef, region 1
Sara Lindberg
Telefon: 070-733 86 76
sara.lindberg@pysslingen.se

 

 

 

Skolchef, region 2
Elisabeth Leander
Telefon: 08-451 54 26
elisabeth.leander@pysslingen.se

 

 

 

Skolchef, region 3
Jeanette Elgén
Telefon: 08-429 69 03
jeanette.elgen@pysslingen.se

 

 

 


Marknad

Marknadschef
Anna Barrner
Telefon: 0709-737395
anna.barrner@pysslingen.se

 

 

 


Kommunikation

Kommunikationsansvarig
Lisa Moll Börjesson
Telefon: 0703-41 17 16
lisa.moll@academedia.se

 

 

 


Affärsutveckling

Affärsområdeschef
Christian Andersson
Telefon: 070-754 92 86
christian.andersson@academedia.se

 

 

 


Kvalitet

Kvalitetschef
Sara Lindberg
Telefon: 070-733 86 76
sara.lindberg@pysslingen.se

 

 

 

Kvalitetsutvecklare
Helén Engdahl
Telefon: 070-483 18 97
helen.engdahl@pysslingen.se

 

 

 

Kvalitetsutvecklare
Coral Ljunggren
Telefon: 070-483 18 97
coral.ljunggren@academedia.se

 

 

 

Samordnare specialpedagogik
Janos Abonyi
Telefon: 070-761 40 41
janos.abonyi@pysslingen.se

 

 

 

Utvecklingsstrateg
Frida Karlsson
Telefon: 070-4284279
frida.karlsson@academedia.se

 


HR

HR-chef
Isabella Gynne Västberg
Telefon: 076-1135422.
isabella.vastberg@academedia.se

 

 

 

HR-generalist
Louise Wöllner
Telefon: 0760-10 16 74
louise.wollner@academedia.se

 

 

 

HR-partner
Emma Lovén
Telefon: 0760-01 24 11
emma.loven@academedia.se

 

 


Ekonomi & Fastighet

Chef business control (föräldraledig)
Louise Vikbladh
Telefon: 072-527 77 01
louise.vikbladh@pysslingen.se

 

 

 

Tf chef business control
Amanda Moser
Telefon: 0722-52 91 92
amanda.moser@academedia.se

 

 

 

Business controller
Linda Winnermark
Telefon: 0705–41 70 72
linda.winnermark@pysslingen.se

 

 

 

Business controller
Victor Ljungkvist
Telefon: 0730-39 84 47
victor.ljungkvist@academedia.se

 

 

 

Fastighetsförvaltare
Christopher Shamoon
Telefon: 0761-05 78 23
christopher.shamoon@academedia.se

 

 

 

 

Fastighetsförvaltare
Niclas Conradsson
Telefon: 0722-36 82 69
nicklas.conradsson@academedia.se

Senast uppdaterad: 2020-09-03